SPRZEDAŻ UŻYWANYCH PIANIN I FORTEPIANÓW:

SKLEP ALLEGRO

Sprzedaż używanych pianin i fortepianów sklep Piano FABRYKA.

Pianino KAWAI BS-20 SPECIAL

Fortepian Weinbach

Typ instrumentu: PIANINO
Marka: KAWAI
Model: BS-20
Nr seryjny: 1839184
Długość: 125 cm
Data produkcji: 1988
Kraj pochodzenia: Japonia
Gwarancja: 5 lat
Typ instrumentu: FORTEPIAN
Marka: Weinbach
Model: gabinetowy
Nr seryjny: 242206
Długość: 160 cm
Data produkcji: 1987/88 r
Kraj pochodzenia: Czechosłowacja
Gwarancja: 5 lat

Fortepian KAWAI KG2E

Fortepian Weinbach model gabinetowy 161 cm to instrument dedykowany dla muzyków, przede wszystkim do domowego użytkowania, doskonale nadający się do wielogodzinnego ćwiczenia jak i kameralnych koncertów. Instrument cechuje się bardzo ciepłym brzmieniem, o szerokiej dynamice i wielkich możliwościach technicznych.

 

Polecany przez nas fortepian: posiada rekomendacje jakościowe wystawione przez wykwalifikowanego specjalistę, posiada atrakcyjną cenę zakupu, posiada jakościowe parametry techniczne, długość instrumentu rekomenduje mu przeznaczenie domowo salonowe, kameralne udzielamy gwarancji i serwisu świadczonego przez wykwalifikowanych fachowców.

Fortepian Bluthner

Typ instrumentu: FORTEPIAN
Marka: KAWAI
Model: KG2E
Nr seryjny: 1937882
Długość: 178 cm
Data produkcji: 1989
Kraj pochodzenia: Japonia
Gwarancja: 5 lat

Pianino WILH. RUDOLPH

Typ instrumentu: FORTEPIAN
Marka: Bluthner
Model: salonowy
Nr seryjny: 62549
Długość: 191 cm
Data produkcji: 1901 r
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 5 lat
Typ instrumentu: PIANINO
Marka: Wilh. Rudolph
Model: M135
Nr seryjny: 15252
Długość: 135 cm
Data produkcji: ok 1890
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 5 lat

WILH. RUDOLPH NA SPRZEDAŻ: piękne, stylowe i przepięknie brzmiące, niemieckie pianino marki WILH. RUDOLPH. Rok produkcji: ok. 1890, Giessen.

Model: M-135, salonowy. Układ strun: krzyżowy. Rama: żeliwna pełna z oknami. Rodzaj mechanizmu: dolnotłumikowy, współczesny system. Klawiatura: zakres 7 oktaw (A2-a4). Pedalizacja: (2) piano-forte. Wykończenie: ornamentowe, orzech, politurowane. Instrument jest w doskonałej kondycji, po pełnej restauracji (2011/ 2012r). Brzmi naprawdę wyjątkowo, koncertowo. Jeżeli można zachwycać się brzmieniem starych instrumentów, to ten egzemplarz ma chyba wszystko to co potrzeba aby zarówno muzyka jak i słuchacza wprawić

w zachwyt swoją przepiękną barwą, jakością nasycenia dźwięku, łagodnością a zarazem dźwięcznością wszystkich sektorów.  więcej

NA SPRZEDAŻ: Fortepian po kapitalnym remoncie wykończony w białym lakierze poliester. Renowacja instrumentu nadała mu drugą młodość :) i wspaniały wygląd. Wszystkie elementy pracujące i zużywające się w bieżącej eksploatacji zostały zastąpione nowymi, markowymi częściami. Instrument uzyskał bardzo dźwięczne i przyjazne brzmienie, zachowując duszę dawnych lat spełnia parametry techniczne dzisiejszych czasów, co klasyfikuje go dla domowej edukacji czy kameralnych koncertów. Instrument brzmi bardzo ładnie, a gra na nim zachęca i inspiruje.

Nabywca uzyska 3 letnią gwarancję posprzedażową z możliwością opieki przez wykwalifikowanego stroiciela.

 

 

Serdecznie zapraszamy do Salonu

PIANO FABRYKA

na Hożą 51, 00-681 w Warszawie, oraz do kontaktu telefonicznego (+48 602 153 567) celem umówienia prezentacji wybranego instrumentu.

Pianotuner.pl - gwarantujemy strojenie pianin i fortepianów na najwyższym poziomie. Oferujemy także kompleksową renowację instrumentów, serwis, doratczą pomoc zakupową i sprzedażową, wyceny instrumentów muzycznych.